Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2151024
10254
403
Mohr, Dietrich (1924-): . Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 24x17 cm. 2478919
10255
403
Moravecz Imre: Akt. Rézkarc, papír, jelzett. üvegezett keretben. 28x15 cm 2314489
10256
403
Móra László (1947-): Zöld táj. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Sérült. 58x82 cm 2314486
10257
403
Móra László (1947-): Az őslény. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 59x75,5 cm 2314454
10258
403
Móra László (1947-): Szomjúság. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel és foltokkal. 54,5x39 cm 2481477
10259
403
14000
Móricz Margit (1902-1990): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 39×28 cm 2360251
10260
403
15000
Moshammer György (1911-1970): Városrészlet, 1962. Olaj, papír, jelzett, 29×37 cm 2480927
10261
403
Murin Vilmos (1891-1952): Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel,keretben, 26x35 cm 2480040
10262
403
22000
Nádas Alexandra (1974-): Kikötés/Kötődések, 2002. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: 4/5. Lap alján apró foltokkal. 72x50 cm 2198411
10263
403
50000
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Fény az éjszakában. Olaj, karton, jelzett és datált (Pika NÁ 92). Üvegezett keretben. 50x70 cm. 2448029
10264
403
Nagy Lajos (1956-): Önarckép, 1983. Diópác, papír, jelzett. 30x21 cm 2448098
10265
403
Nagy Lajos (1956-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett. 41,5x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft