Festmények és grafikák

Tételek száma: 416

Böhm Lipót Poldi (1916-1995): Erdei út . Rézkarc, papír, jelzett, keretben. 29x40 cm
10060.

Böhm Lipót "Poldi" (1916-1995): Erdei út . Rézkarc, papír, jelzett, keretben. 29x40 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bráda Tibor (1941-): Virágok, 1999. Tus, papír, jelzett. Paszpartun ajándékozási sorokkal Szilvási Lajosnak 1972-ből. Üvegezett fa keretben. 53,5x33,5 cm
10061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Burchard Bélaváry István (1864-1933): Enteriör. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
10062.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
Burghardt József (1880-?): XII. Pius pápa. Olaj, vászon. Jelzett. 47x38 cm.
10063.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Chovan Lóránt (1913-2007): Portré. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 52,5×37 cm
10064.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Conrad Gyula (1877-1959): Első Magyar Cartonlemezgyár R.T. Budapest-Budafok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, sérült, 35×40 cm
10065.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Conrad Gyula (1877-1959): Téli hangulat. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×23 cm
10066.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csanády András (1929- ): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett 29x39 cm
10067.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10068.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül.
10069.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csavlek András (1942-): Bakonyi falu. Színes linómetszet, papír, jelzett, 20×29,5 cm
10070.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csavlek András (1942-): Téli Balaton. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (21/100), kartonra kasírozva, 28×43 cm
10071.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft