Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2481652
10060
403
Böhm Lipót "Poldi" (1916-1995): Erdei út . Rézkarc, papír, jelzett, keretben. 29x40 cm 2422156
10061
403
Bráda Tibor (1941-): Virágok, 1999. Tus, papír, jelzett. Paszpartun ajándékozási sorokkal Szilvási Lajosnak 1972-ből. Üvegezett fa keretben. 53,5x33,5 cm 2460156
10062
403
17000
Burchard Bélaváry István (1864-1933): Enteriör. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm 2484384
10063
403
Burghardt József (1880-?): XII. Pius pápa. Olaj, vászon. Jelzett. 47x38 cm. 2486335
10064
403
Chovan Lóránt (1913-2007): Portré. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 52,5×37 cm 2484626
10065
403
3400
Conrad Gyula (1877-1959): Első Magyar Cartonlemezgyár R.T. Budapest-Budafok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, sérült, 35×40 cm 2486760
10066
403
Conrad Gyula (1877-1959): Téli hangulat. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×23 cm 2477732
10067
403
Csanády András (1929- ): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett 29x39 cm 2361346
10068
403
Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 14×8 cm 2310021
10069
403
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül. 2486771
10070
403
Csavlek András (1942-): Bakonyi falu. Színes linómetszet, papír, jelzett, 20×29,5 cm 2486765
10071
403
Csavlek András (1942-): Téli Balaton. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (21/100), kartonra kasírozva, 28×43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft