Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2486927
10096
403
Dudás Jenő (1902-1991): Nyírfák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×29 cm 2453559
10097
403
Duray Tibor (1912-1988): Olajág. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 10×19,5 cm 2448707
10098
403
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Szerelmes szoborterv, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (32/50). Lapméret: 21×15 cm 2448702
10099
403
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Tulipán 2 szívvel, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm 2401851
10100
403
50000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Ördöglétra. Egyedi beavatkozású print (ebp), merített papír, jelzett. Fa keretben, 85×61 cm 2379031
10101
403
19000
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Jézus a tengeren jár és a süllyedő Pétert felemeli, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm 2477058
10102
403
3800
Egyeki Aladár (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra fent, fa keretben, 37,5×28 cm 2453546
10103
403
15000
Ejás-Kovács József (1933-1998): "Falu". Linómetszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. 25x41,5 cm 2453408
10104
403
40000
Elekfy Jenő (1895-1963): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzett, szélein sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 75x100 cm 2481544
10105
403
4400
Elekfy Jenő (1895-1968): Ősz a kis Dunánál. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×38 cm 2486294
10106
403
22000
Élesdy István (1912-1987): Falurészlet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kopott fa keretben. 30x50 cm 2486297
10107
403
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×48,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft