Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2440627
10084
403
Dallos Ernő (1896-1986): Gitárjátékos. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 35×26,5 cm 2484519
10085
403
40000
Debreczeny Zoltán (1952-): Meteórák, 2000. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 35×49 cm 2485229
10086
403
Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. 41x46 cm Bp., (1948) Szikra. Szakadozott papír mappában, kísérő szoveggel, teljes! 2478913
10087
403
Dési Huber István (1895 - 1944): Genova. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 38/40. 18x18 cm Üvegezett keretben. 2483644
10088
403
65000
Dévényi János (1956-): Félkörök II. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 50x50 cm 2239355
10089
403
55000
Dévényi János (1956-): Hármas színsorok (2020) Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 50×70 cm 2481126
10090
403
14000
Dienes István (1905-1977): Házasságszerző. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x20 cm 2481125
10091
403
28000
Dienes István (1905-1977): Merengés. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49x38 cm 2072233
10092
403
Dobos Lajos (1921-2012): A majom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×5 cm 2463922
10093
403
13000
Dobroszláv József (1932-2016): Téli táj, 1988. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével. Dekoratív üvegezett fa keretben, 25x46 cm 2453313
10094
403
11000
Dolányi Benczúr Ida (1876-1970): Születésnapi asztal, 1956 okt. 3 (Dolányi Benczúr Ida 80. születésnapja). Ceruza, papír, "Dolányi Benczúr Ida vázlataiból" pecséttel jelzett, paszpartuban, 19,5×28 cm 2483098
10095
403
Domanovszky Endre (1907-1974): A levél. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fa keretben, lap széle kissé sérült, 38×46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft