Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2318716
11132
398
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2318724
11133
398
Cukortartó doboz, csészével és csészealjjal, kézzel festett, cukortartó sérült, több helyen repedéssel 2390410
11134
398
Herendi porcelán liba figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 2385311
11135
398
Japán, porcelán teás készlet 4 személyes, plusz hozzá négy személyes süteményes készlet. Matricásak, jelzettek, minimális kopással. 2395988
11136
398
Kis kínai porcelán váza virágmintával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2346316
11137
398
Victoria csehszlovák lapos porcelán tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16x12 cm 2345872
11138
398
Henneberg porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm, d: 9,5 cm 2408145
11139
398
Wien Augarten fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2408266
11140
398
Schaubachkunst biszkvit porcelán szántó férfi lovakkal, jelzett, kis kopásnyomokkal, gyári repedésekkel, h: 31 cm 2408260
11141
398
4600
Porcelán balerina, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2408429
11142
398
Rörstrand porcelán tál, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, 19×19 cm 2411187
11143
398
80000
Rosenthal 12 személyes porcelán étkészlet. Aranyozott, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft