Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2366025
11085
391
Herendi Viktória mintás tojás dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 7 cm, m: 5 cm 2367182
11086
391
Herendi Viktória mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, több helyen javított, m: 18 cm, d: 18 cm 2363678
11087
391
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 3,5 cm 1252743
11088
391
34000
Herendi Rothschild bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm + Herendi Rothschild fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, a doboz tetején apró lepattanással, 8×3×6 cm 2355922
11089
391
Herendi Rotschild mintás asztali óra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12,5x14 cm 2365384
11090
391
Herendi Rotschild mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2356155
11091
391
Herendi Rotschild mintás, madaras dekor vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2360227
11092
391
Herendi Rothschild mintás leveses csésze alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Csésze d: 13,8 cm. Alátét: d: 18,2 cm 2360231
11093
391
Herendi Rothschild mintás lapostányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 27,6 cm 2363387
11094
391
300000
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
2363366
11095
391
60000
Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos 2363346
11096
391
60000
Herendi régi, Eton mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft