300 000 Ft
810,81 EUR, 882,35 USD
Herendi régi, Eton mintás 12 személyes étkészlet pecsenyés, köretes, mártásos, süteményes tálakkal. Kézzel festett, jelzett, a leveses és a süteményes tálon kis sérülés, hiány.