Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2346828
11096
390
Herendi Viktória mintás mini váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6,5 cm 2346806
11097
390
Herendi Viktória mintás áttört porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11,5 cm 2353982
11098
390
11000
Herendi kék virág mintás teás, mokkás készlet részet + étkészlet darab: 1-1 teás és kévés kanna, egyiken lepattanással, egy cukortartó 4 + 1 db teáscsée aljjal, egy sérült, 2x6 db tányér, szószos tál . Kézzel festett, jelzett, (1839-1939 jubileumi jelzés), kopásokkal. 2346314
11099
390
Herendi Viktória mintás lámpa ernyő, porcelán test nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15 cm; d: 18,5 cm 2326426
11100
390
50000
Herendi Rotschild mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30x24 cm, d: 18,5 cm 2338167
11101
390
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14,5 cm 2338164
11102
390
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 18,5 cm 2350790
11103
390
Herendi Rotschild mintás, halas porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, a tetején javított. d: 12,5 cm 2351627
11104
390
15000
Herendi Apponyi mintás kagyló formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 22x23 cm 2337955
11105
390
Herendi Indiai kosár mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, óra rész mozog, d: 28,5 cm. 2344715
11106
390
Herendi Vienna Rose (RHV) dekorral díszített porcelán kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24,5x27,5x2,5 cm 2351901
11107
390
Herendi 3 db porcelán tálka. Egyedi festés Vegyipari vállalat részére 3 különböző jubileumra. kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 11x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft