Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2293359
11294
384
Wagner & Apel fehér mázas porcelán elefánt, jelzett, 7x10,5 cm 2295875
11295
384
Mitterteich 6 db porcelán reggeliző készlet, csészékkel, aljakkal, tányérokkal, matricás, jelzett, kopásokkal 2295856
11296
384
14000
Hutschenreuther porcelán kávés készlet, 6 személyes, csészékkel, aljakkal, kiöntőkkel, cukortartóval, jelzett, kopásokkal 2287141
11297
384
Wilhelmsburg porcelán petróleumlámpa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 2291536
11298
384
Metzler & Ortloff porcelán ékszerdobozka 2 db matricás, jelzett, apró kopásokkal. d: 8,5 cm 2292890
11299
384
2 db Oktoberfestes porcelán korsók, matricás, jelzetlen hibátlan, m: 15 cm + Levélmotívumú üvegváza, repedéssel, m: 15 cm 2291380
11300
384
Mokkás csésze gyűjtemény. 6 különböző, aljjal, vegyes márkák. Jelzettek, kis kopásokkal. 2291379
11301
384
Haas & Czjczek teás csésze készlet 6 személyes csésze + alj, hozzá 6 süteményes tányér. Máz alatti képk festéssel, jelzett, apró kopással 2292402
11302
384
Kínai kék-fehér porcelán váza, kézzel festett, jelzetlen, kis kopásokkal, m: 19 cm 2291052
11303
384
Lepkés porcelán párologtató, kézzel festett, azonosítatlan jelzéssel, kis repedéssel, 13x12 cm 2291047
11304
384
Román Regal márkájú porcelán mikulás figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2291131
11305
384
Porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft