Mokkás csésze gyűjtemény. 6 különböző, aljjal, vegyes márkák. Jelzette... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Mokkas-csesze-gyujtemeny-6-kulonbozo-aljjal-vegyes-markak-Jelzettek-kis-kopasokkal~II2291380
2291380
11300
384
Leírás: Mokkás csésze gyűjtemény. 6 különböző, aljjal, vegyes márkák. Jelzettek, kis kopásokkal.
: karap_norbert