Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2224136
11270
384
NKD porcelán tojások, 2 db, matricás, jelzetlen, apró kopásokkal, eredeti dobozában, m: 10 cm 2246795
11271
384
Apulum porcelán edény fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 20 cm, d: 17 cm 2262490
11272
384
Kínai porcelán hamuzó tálka, sacred bird and butterfly dekorral, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, 18,5x14,5 cm 2162353
11273
384
Gránit erdélyi népviseletes párt ábrázoló kulacs. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12 cm 2287374
11274
384
Kékfestett erdélyi porcelán tányér Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. 29x20 cm 2159025
11275
384
Walter jelzéssel: Nagy méretű porcelán tál. Kézzel festett, aranyozott. Kopásokkal. d: 38 cm 2289829
11276
384
Metzler & Ortloff porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x10 cm 2287911
11277
384
4400
2 db Wilhelmsburg gyertyatartó, Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 11 cm, 22 cm 2288124
11278
384
3200
Schwarzenhummer porcelán kép ón keretben. Matricás, jelzett, hibátlan. 16x13 cm 2288058
11279
384
1987 Avon karácsonyi kiadású porcelán tányér. d: 20 cm Matricás, jelzett, aranyozott, hibátlan 2293053
11280
384
Távol-keleti váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, az alján kis lepattanással, m: 20 cm 2293686
11281
384
Szív-alakú virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7,5x7x2 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft