Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2291166
11197
384
Zsolnay fehér mázas kislány, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2291204
11198
384
Zsolnay korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2289696
11199
384
Zsolnay eozin mázas kislány korsóval, jelzett, apró lepattanással, m: 7 cm 2287289
11200
384
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm 2292766
11201
384
Zsolnay porcelán süteményes tál, matricás, jelzett, kopásokkal, 44,5x16,5 cm 2291039
11202
384
Zsolnay váza, kézzel festett, jelzett, egyik oldalon címke maradvány, egyébként hibátlan, m: 15 cm 2288565
11203
384
Zsolnay huszárt ábrázoló kulacs. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 10 cm 2289684
11204
384
Zsolnay porcelán süteményes tál 44x16 cm, 4 db tányérral, d: 15 cm, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2258663
11205
384
Zsolnay porcelán kulacs, matricás/kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 13,5x9 cm 2275724
11206
384
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm 2258135
11207
384
Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm 2254297
11208
384
Zsolnay tálka és Meisseni cigaretta kínáló Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8 cm, m: 6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft