Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2225803
11209
384
13000
Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett. 2294843
11210
384
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, m: 20 cm 2295590
11211
384
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x13,5 cm 2295576
11212
384
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×8,5 cm 2293565
11213
384
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, jelzett, hibátlan, keretben, 6,5×4 cm 2292295
11214
384
Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Fa keretben. 17x11 cm 2291803
11215
384
Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm 2289182
11216
384
Hollóházi porcelán női figura paprikával, kézzel festett, jelzett,egészen apró lepattanással, m: 25 cm 2289191
11217
384
Hollóházi porcelán népviseletes női figura, kézzel festett, jelzett, az alján lepattanásokkal, m: 28,5 cm 2293498
11218
384
Hollóházi porcelán tétel, 5 db, közte 3 db virágmintás mini vázácska, valamint 1 db 'Balatoni emlék' mini vázácska, valamint 1 db Erika mintás tálka, kézzel festettek, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, 12x7 cm, m: 5 cm és 3 cm közötti méretben 2294252
11220
384
Hollóházi angyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2294326
11221
384
Hollóházi váza és gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm, 22 cm + Hollóházi TSB BM Központi Szervek, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft