Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2295545
11173
384
Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2295397
11174
384
Zsolnay pillangómintás porcelán mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 2286257
11175
384
Zsolnay virágmintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti díszdobozban. m: 7,5 cm 2291126
11176
384
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm 2273141
11177
384
11000
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis hajszál repedéssel, m: 34 cm 2295858
11178
384
Zsolnay virágmintás tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm 2294716
11179
384
Zsolnay virágmintás szív alakú porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, 11x11,5 cm 2294701
11180
384
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2294777
11181
384
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 12x8 cm 2294799
11182
384
Zsolnay virágmintás porcelán vázák (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm, 27 cm 2293419
11183
384
Fischer/Zsolnay lámpa. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal. Búra nélkül 56 cm 2287638
11184
384
Zsolnay (?) virágmintás petróleumlámpa test, jelzés nélkül, kézzel festett mázas fajansz, apró kopásnyomokkal, m: 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft