Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2262214
11137
384
Herendi Eton mintás kistányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 20,5 cm 2262221
11138
384
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm 2262223
11139
384
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm 2262224
11140
384
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 22,5 cm 2262227
11141
384
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm 2291225
11142
384
Herendi Eton mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 12x9 cm 2295597
11143
384
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm 2295598
11144
384
Herendi csipkebogyó mintás mély/leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm 2295637
11145
384
Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 2283075
11146
384
Herendi gyümölcsmintás porcelán gyertyatartó, kézzel festetett, jelzett, tövében ragasztott, m: 9 cm 2294836
11147
384
Herendi bogyós mintájú tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 9x14 cm 2295527
11148
384
Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, m: 9 cm d: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft