Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2291221
11246
384
Kőbányai porcelán lány galambbal, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 2291229
11247
384
Kőbányai porcelán szinbád figura, Veress M. jelzéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2197086
11248
384
Rosenthal porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kis lepattanással, 28x37 cm+ C.T. Altwasser porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 43x32 cm 2269028
11249
384
2200
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, kis lepattanással, m: 14,5 cm 2263885
11250
384
Rosenthal porcelán fali tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 22 cm 2137202
11251
384
Rosenthal tálka, matricás, jelzett, kopott, 12x8x1,5 cm 2292666
11252
384
Rosenthal fehér mázas porcelán szószostál, jelzett, hibátlan, m: 10 cm, 21x14 cm 2292657
11253
384
Rosenthal fehér mázas porcelán levesestál, jelzett, hibátlan, m: 28 cm, d: 25,5 cm 2295364
11254
384
Villeroy & Boch porcelán lapos istányér. máz alatti kék festéssel, jelzett, máz kopásokkal d: 23,5 cm 2295358
11255
384
Villeroy & Boch porcelán kistányér. máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 20 cm 2254298
11256
384
3800
Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm 2295744
11257
384
Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15 cm, tál: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft