Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2289704
11318
384
Bohemia csehszlovák hiányos porcelán étkészlet, tál d: 23 cm m: 6 cm, lapos kínáló 24x36 cm, kerek lapos tál d: 30,5 cm, leveses tál d: 23 cm m: 10 cm, 5 db mély- és 5 db lapos tányér, szószos tál, fűszertartó edényke, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2290408
11319
384
Antik porcelán reggeliző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, javított, m: 7,5 cm 2290489
11320
384
Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, h:20 cm, m: 8 cm 2209491
11321
384
Népviseletes pár, porcelán, kézzel festett, alján jelzett, apró kopsányomokkal, m: 27 cm 2027724
11322
384
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm 2067033
11323
384
Jelzett csehszlovák retró bögre, apró kopásnyomokkal, m:8 cm (2×) 2233577
11324
384
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2026866
11325
384
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2211199
11326
384
Porcelán kislány figura, fehér mázas, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm 2274157
11327
384
Ingres Weiss Marienbad áttört porcelán virág mintás tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23 cm 2274178
11328
384
Schumann dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 32 cm 2070446
11329
384
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft