Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2295741
11258
384
Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 15 cm 2295734
11259
384
Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásokkal, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 14,5 cm 2268076
11260
384
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "vadászok", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 27x21 cm 2286248
11261
384
XIX. sz. vége. Nagy méretű fajansz dísz, figurális jelenettel. Jelzés nélkül, formaszámmal. Kopásokkal.51 cm 2112289
11262
384
Alba Iulia mokkás csésze, csészealjjal, jelzett, kopásnyomokkal, tál alján kis lepattanással 2056185
11263
384
Semma címeres "Great Malvern" porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 15×10 cm 2269737
11264
384
Porcelán angyalka csengő, h: 6 cm 2240378
11265
384
Mikasa Japán mokkás készlet hiányosan. Matricás, jelzett, hibátlan. 2159901
11266
384
Össz. 3 db klf. porcelán tányér: Habsburg-China Moritz Zdekauer süteményes tányér, matricás, jelzett, kisebb lepattanással, d: 15,5 cm. Winterling Röslau Bavaria ellipszis alakú tányér,matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm. Tányér, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 19 cm. 2173668
11267
384
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm 2173708
11268
384
Porcelán tányér, máz alatt festett, apró máz alatti repedéssel a pereme alatt, kopásokkal, d: 20 cm 2250034
11269
384
Porcelán szakés készlet, kiöntővel, 6 db csészével, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, m: 15 cm, 4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft