1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Össz. 3 db klf. porcelán tányér: Habsburg-China Moritz Zdekauer süteményes tányér, matricás, jelzett, kisebb lepattanással, d: 15,5 cm. Winterling Röslau Bavaria ellipszis alakú tányér,matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm. Tányér, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 19 cm.