Metzler & Ortloff porcelán ékszerdobozka 2 db matricás, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Metzler-Ortloff-porcelan-ekszerdobozka-2-db-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-d-8-5-cm~II2291536
2291536
11298
384
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Metzler & Ortloff porcelán ékszerdobozka 2 db matricás, jelzett, apró kopásokkal. d: 8,5 cm
: karap_norbert