Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2283859
11175
383
H&C Schlaggenwald virágmintás porcelán kínáló tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 37 cm 2283794
11176
383
Ens rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 16x7 cm 2285625
11177
383
Német csokoládés kiöntő. Jelzett, máz alatti kék festéssel, kis kopással. 19 cm 2284236
11178
383
Teás csésze aljjal, kézzel festett/matricás, jelzetlen, kopásokkal, d: 15 cm, m: 7 cm 2284031
11179
383
Koreai seladon mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2285389
11180
383
Román porcelán libapásztor figura, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm 2283945
11181
383
Sütögető férfi porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, ragasztott, 14×22 cm 2285338
11182
383
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2285330
11183
383
Német mokkás készlet, 4 db csésze és alj, kanna, cukortartó, tej kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2275677
11184
383
Apulumi porcelán csengő, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2275953
11185
383
Mini porcelán ékszertartók díszdobozban, 5db, matricásak, jelzés nélkül, egyik alján kis lepattanással 2280962
11186
383
6 db Malév üvegpohár 5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft