Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2280983
11151
383
Rosenthal Versace Medusa tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. d :18 cm 2278333
11152
383
Meisseni mokkás csésze 5 db aljjal + egy tálka. Kézzel festett, jelzett, egyik csészén kis lepattanással, apró kopásokkal. 2283788
11153
383
Meisseni váza. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 25 cm 2284974
11154
383
Meisseni porcelán áttört tál, kézzel festett, jelzett, lepattanással, d: 21 cm 2278281
11155
383
XX. sz. eleje: Hutschenreuther Fritz Klee Art Deco fedeles váza maszkokkal. Aranyozott, kis kopással 22 cm . 2285891
11156
383
Meisseni fedeles urna váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 27 cm 2285871
11157
383
Meisseni porcelán figurák, puttók, Kézzel festett, jelzett, javított. m: 12 cm 2285881
11158
383
Meisseni tojás és só- bors tartó. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. m: 8 cm 2285868
11159
383
Meisseni porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 18,5 cm 2278257
11160
383
Meisseni hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9,5 cm 2285866
11161
383
Meisseni porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással .m: 24 cm 2285864
11162
383
Meisseni porcelán kínáló. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 14 cm, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft