Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2285715
11235
383
Láng Mór váza. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 2285894
11236
383
Kerényi akt szobor. Fehér mázas, hibátlan, jelzett. 14,5 cm 2285867
11237
383
Jelzés nélkül. Szecessziós, keleti figurás bonbonniere. Kézzel festett, lepattanásokkal. 23 cm, m: 20 cm 2236893
11238
383
Porcelán hamutál magyar címerrel, 2 db, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft