Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2278823
11187
383
2 db Ens rózsa kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal. 9 cm 2283082
11188
383
Virágmintás kék fedeles teafűtartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2280294
11189
383
ENSZ épületeit, testületeit ábrázoló mintás porcelán tányér. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan / UN buildings chinaware. d: 25,5 cm 2282836
11190
383
Virágmintás porcelán mélytányér, 2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 22,5 cm 2285387
11191
383
Drasche babázó kislány. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 8,5 cm 2285366
11192
383
Motts country life angol porcelán kistányér. d: 20 cm Matricás, hibátlan 2277693
11193
383
Francia Sarreguemines fajansz dísztányérok. 4 db különböző. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyiken hajszálrepedésekkel. d: 22 cm 2277600
11194
383
Porcelán fácán, kézzel festett, jelzés nélkül, egészen apró mázhibákkal, m: 7,5 cm 2277592
11195
383
Porcelán papagáj, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm 2277598
11196
383
Porcelán aranyfácán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm 2278826
11197
383
Vaillant's vállalat 125. évfordulójára készített Bavaria porcelán kályha, jelzett, hibátlan, díszdobozban, m: 21 cm 2279586
11198
383
Szecessziós Victoria porcelán váza szántó lovas jelzett képpel (Harrowing) jelzett, részben kézzel festett, apró lepattanásokkal. m: 39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft