Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2277393
11139
383
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 2277040
11140
383
Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 21,5 cm 2277048
11141
383
Hollóházi kék alapon arany rózsamintás váza. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 17 cm 2277329
11142
383
Hollóházi kottát olvasó hölgy, fehér mázas jelzett, hibátlan, m:22 cm 2283060
11143
383
Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:29 cm 2282240
11144
383
Hollóházi hattyú pár (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h: 10 cm (2×) 2277675
11145
383
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2235028
11146
383
Aquincumi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2284330
11147
383
Aquincum retro gitáros lány, Káldor Aurél (1924-) terve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm 2284955
11148
383
Drasche porcelán népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2284411
11149
383
Drasche porcelán páva, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×12 cm 2200082
11150
383
Capodimonte gyümölcsszedő lányka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft