Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2281211
11127
383
Zsolnay pillangómintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14,5×11,5 cm 2283613
11128
383
Zsolnay korsó, jelzett (Fürtös György jelzéssel), pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter 2284024
11129
383
Zsolnay porcelán mini kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 2284037
11130
383
Zsolnay porcelán szív alakú tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyommal, 11,5×8,5 cm 2283630
11131
383
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával (Napfény) díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm 2240592
11132
383
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm 2243086
11133
383
Hollóházi hamutál, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10 cm 2216849
11134
383
Hollóházi porcelán cukortartók, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm 2281338
11135
383
Hollóházi kétszemélyes mokkás készlet, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 2283532
11136
383
Hollóházi virágmintás falra akasztható porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 2282325
11137
383
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopással, m: 30 cm 2281120
11138
383
Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft