Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2277013
11115
383
Zsolnay kalocsai mintás váza. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. m: 19 cm 2277318
11116
383
Zsolnay (Sinkó) őz, gidával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2277342
11117
383
Zsolnay ülő lány, virággal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24 cm 2278467
11118
383
Zsolnay virág mintás étkészlet nagy tálakkal. Hiányos. Matricás, jelzett, kopásokkal. 2282241
11119
383
Zsolnay pillangó mintás ékszerdoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm 2284297
11120
383
Zsolnay porcelán hölgy szobor, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m: 29,5 cm 2282799
11121
383
28000
Zsolnay pirogránit váza, jelzett, lepattanásokkal, 39x33 cm 2285873
11122
383
Zsolnay ökörvérmázas váza. Jelzett, minimális kopással. 19 cm 2284341
11123
383
Zsolnay porcelán őzmama gidával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 2283702
11124
383
Zsolnay labdás kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 13 cm 2257578
11125
383
Zsolnay porcelán süteményeskészlet, hiányos, 1 db tálca, 5 db kistányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm, 25 cm 1675338
11126
383
Zsolnay Iris mokkás csésze és alj ( 3 db), matricás, kopott, jelzett (Kolozsvár) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft