Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2278372
11211
383
3400
6 db Nymphenburg mokkás csésze aljjal, matricás, jelzett, apró kopásokkal + tálka 2278361
11212
383
12 db Nymphenburg süteményes tálka Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal d: 13 cm 2283791
11213
383
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, kis kopással / Royal Dux Czechoslovakia Sokol XI eagle figurine 17 cm 2265436
11214
383
Bavaria Schumann Arzberg virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm 2235366
11215
383
2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm. 2237435
11216
383
Gránit porcelán bögre, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm 2283119
11217
383
Vallási témájú porcelán díszek, szenteltvíz tartó, feszület, angyal. Jelzés nélkül, formaszámmal. ~ 15 cm 2227908
11218
383
Virágmintás szív alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8×2,5 cm 2227919
11219
383
2 db porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2216987
11220
383
6 db csehszlovák aranyozott, csillagmintás porcelán csészék aljakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 13,5 cm 2282901
11221
383
Schlaggenwald Kossuch János tál. Kézzel festett, jelzett, kopott. 35x24 cm 2282769
11222
383
Keletnémet porcelán kínáló tálak. Lábas és füles tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d:28 cm, d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft