Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2282760
11223
383
Schlaggenwald Kossuch János tál. Kézzel festett, jelzett, kopott. 24x24 cm 2282758
11224
383
Wilhelmsburg tál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 27,5 cm 1079027
11225
383
Porcelán ékszertartó, kézzel festett, "Herend" jelzéssel, hibátlan, fedele hiányzik, m: 4,5 cm 2282376
11226
383
1938 Drasche Bencés diákok Szent Urunknak 1038-1938 porcelán szenteltvíz tartó Szent István motívummal. Jelzéett, kopásokkal 17 cm 2282382
11227
383
Vadászó medvék festett, biszkvit porcelán tál, jelzett, kopásokkal 31 cm 2249477
11228
383
Bavaria rózsamintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm 2284285
11229
383
Régi beteg itató porcelán csésze füllel, kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, d: 10 cm, m: 8,5 cm 2284313
11230
383
Porcelán hölgy szobor tálkával, kézzel festett, jelzés nélkül, alján 130-as formaszámmal (?), apró mázhibákkal, m: 25 cm, h. 20 cm 1315809
11231
383
Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm 2285691
11232
383
Villeroy & Boch porcelán csésze aljjal. máz alatti kék festéssel, jelzett, máz kopásokkal d: 9 cm, 15 cm 2285668
11233
383
XVIII. sz. porcelán fajansz kiöntő. Jelzés nélkül, minimális lepattanással m: 16 cm 2285878
11234
383
Fischer J, Budapest, Cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, sérült. m. 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft