Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2254442
11150
380
Wallendorf porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 27 cm 2209843
11151
380
Winterling aranyozott porcelán kiöntő cukortartóval, jelzett, kopásokkal, m: 7 cm és 24 cm 2254293
11153
380
Meisseni hagymás mintájú süteményes tál. d: 25 cm. Máz alatti kék mintás, jelzett, hibátlan. 2254298
11154
380
3800
Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm 2253835
11155
380
Ilmenau Echt Kobalt dobozka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x11 cm 2254296
11156
380
Meisseni cigarettás készlet. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. d: 8 cm, m: 6 cm 2254292
11157
380
Rosenthal mokkás csészék aljjal 6 db. Matricás, jelzett, apró kopásokkal 2255606
11158
380
Limoges porcelán hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm 2258044
11159
380
Haas&Czjezek virágmintás tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 34×26 cm 2249477
11160
380
Bavaria rózsamintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm 2159901
11161
380
Össz. 3 db klf. porcelán tányér: Habsburg-China Moritz Zdekauer süteményes tányér, matricás, jelzett, kisebb lepattanással, d: 15,5 cm. Winterling Röslau Bavaria ellipszis alakú tányér,matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm. Tányér, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 19 cm. 2060150
11162
380
Schaubachkunst porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft