Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2248878
11163
380
Empire England porcelán dobozka mini tálcákkal, matricás, jelzett, kopásokkal, 5x13x9,5 cm, 5,5x9,5 cm 2173835
11164
380
Össz. 3 db kisméretű csésze, egyik Zsolnay, matricás, jelzett, másik Kronester Bavaria, aljjal, kopott, mindegyik m: 6 cm 2157574
11165
380
Bavaria porcelán mokkás készlet. San Marino látképes dekorral. Komplett, ezüst mázas, matricás. Jelzett. Egyik csészén lepattanás, kopások. / Bavaria San Marino porcelain coffe set with silver glaze. One cup damaged 2200305
11166
380
Scheidig Kunst porcelán gitáros figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm 2232555
11167
380
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 2232831
11168
380
Szarvas mintás porcelán kupák (2db), matricás/kézzel festett, Austria jelzéssel az alján, kopásokkal, m: 13,5 cm 2258316
11169
380
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "A részeges", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 17x21 cm 2159059
11170
380
XX. sz. eleje: MZ csehszlovák porcelán leveses és szószos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 23x7,5 cm, 34x17 cm 2103566
11171
380
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm 2159025
11172
380
Walter jelzéssel: Nagy méretű porcelán tál. Kézzel festett, aranyozott. Kopásokkal. d: 38 cm 2197086
11173
380
Rosenthal porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kis lepattanással, 28x37 cm+ C.T. Altwasser porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 43x32 cm 2255986
11174
380
Zara porcelán szalvétatartó, jelzett, hibátlan, 16,5x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft