Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2248937
11199
380
2 db porcelán bagoly alakú tojástartó, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, m: 5 cm 2233577
11200
380
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2250034
11201
380
Porcelán szakés készlet, kiöntővel, 6 db csészével, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, m: 15 cm, 4 cm 2070446
11202
380
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm 2114614
11203
380
6 db modern porcelán bögre. Matricás, hibátlan. 2256106
11204
380
Aranyozott porcelán kiöntő, matricás, jelzetlen, kopásokkal, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft