Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2256035
11175
380
Lippelsdorf GDR női alakú porcelán sószóró, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm 2258241
11176
380
Alt Wien jelzéssel: Nagy méretű porcelán dísztál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 30 cm 2254073
11177
380
Antik porcelán gyufatartó 8x8x6,5 cm, kézzel festett, jelzett, kopásokkal + Drasche porcelán hattyú kézzel festett jelzett. 12x8 cm 2253653
11178
380
9 db különféle porcelán csésze, matricás, többféle jelzéssel, közte Grossbreitenbach, Bareuther, Unter Weissbach stb., apró kopásokkal, csorbákkal + 9 db különféle porcelán csészealj, matricás, többféle jelzéssel, közte Kahla, Kaiser, stb. apró kopásokkal, lepattanásokkal, + 1 db díszes falitányér, d: 11,5 cm + 1 db Seltmann Weiden porcelán kistányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 13 cm 2211167
11179
380
Régi, csehszlovák cukortartó. Matricás, jelzett, kopásokkal 17x10 cm 2255593
11180
380
Kék színű, festett, mázas porcelán flaska, ismeretlen jelzéssel az alján, apró lepattanással, m: 20,5 cm 2258037
11181
380
Madármintás kiöntő, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 22 cm 2256559
11182
380
Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásnyomokkal, lepattanással. 2256398
11183
380
Kalocsai mintás porcelán hamutál, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×9 és 15×12 cm 2256373
11184
380
Román porcelán fóka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2235366
11185
380
2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm. 2173668
11186
380
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft