Alt Wien jelzéssel: Nagy méretű porcelán dísztál. Matricás, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~34/Alt-Wien-jelzessel-Nagy-meretu-porcelan-disztal-Matricas-jelzett-kis-kopasokkal-d-30-c~II2258241
2258241
11176
380
Leírás: Alt Wien jelzéssel: Nagy méretű porcelán dísztál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 30 cm
: scanner