Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2230370
11138
380
Hollóházi virágos, madaras mintájú váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 37 cm 2232118
11139
380
Hollóházi porcelán emlék tányér és plakett. Matricásak, jelzettek, hibátlanok. d: 18, 12x8 cm 2185901
11140
380
Hollóháza váza, Vöröskereszt Baráti Köre Újpest felirattal és logóval, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm 2255190
11141
380
Drasche barackot evő lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 16 cm 2256366
11142
380
Drasche porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 2256389
11143
380
Drasche porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×5,5 cm 2253262
11144
380
2 db Aquincum porcelán kislány figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5 cm 2257351
11145
380
Aquincumi porcelán rózsa, 2 db, jelzett, kézzel festett, kis lepattanásokkal, 6×3 és 12×8 cm 2256428
11146
380
Aquincumi porcelán cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2109934
11147
380
Aquincumi Badacsony, Hévíz, Veszprém, 3 db emlékporcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2258143
11148
380
Henneberg porcelán levélmintás kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 24 cm 2255822
11149
380
Könitz porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásokkal, alj d: 11 cm, csésze m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft