Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2257481
11126
380
Zsolnay rózsamintás porcelán bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, m: 9 cm 2258135
11127
380
Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm 2258126
11128
380
Zsolnay porcelán bögre Máriaremetei mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm 2194142
11129
380
Goebel porcleán szív alakú dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2194136
11130
380
Hummel-Goebel disztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, tartóval d: 8 cm 2254295
11131
380
Epiag - Hüttl, Bán és Mihalik teás csészék, aljjal 6 személyes készlet + 6 db süteményes tányér. Matricás, jelzett, egyik csészén és tányéron repedéssel, minimális kopásokkal. 2114613
11132
380
34000
Hollóházi selection hat személyes étkészlet, kompletten. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2250209
11133
380
Hollóházi porcelán kávéskészlet, Kőbányai Gyógyszerárugyár Budapest felirattal, 6 db csészével és aljjal, 1 db cukortartóval, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 2256446
11134
380
Hollóházi porcelán hal csigával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2255995
11135
380
Hollóházi virágmintás porcelán csésze, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5,5 cm 2253528
11136
380
Hollóházi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37 cm 2253535
11137
380
Hollóházi virágmintás áttört porcelán tál, kézzel festett/matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft