Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2255197
11101
380
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2254026
11102
380
Herendi fácán mintás tojás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 11x8x7 cm 2200262
11103
380
Herendi rózsás-lábas bonbonier, jelzett, kézzel festett, rózsán lepattanással, m: 11 cm 2222276
11104
380
Herendi virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, máz kopásokkal d: 15 cm 2254033
11105
380
Herendi virág mintás cukordoboz Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással m: 9 cm 2186787
11106
380
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopott, m: 13 cm 2255300
11107
380
Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x9 cm 2254294
11108
380
Herendi Bouqet de Herend BHR mintás áttör kínáló. Kézzel festett, sérült, jelzett. h:20 cm, d: 15 cm 2193691
11109
380
26000
Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán cukortartó, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 13 cm 2178097
11110
380
15000
Zsolnay eozin mázas váza, rajta női alakok, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm 2211044
11111
380
Zsolnay eozinmázas minaret, jelzett, kis lepattanással, m: 13 cm 2227995
11112
380
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft