Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2187995
11107
376
Herendi porcelán Nanking Bouquet porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, szájánál apró lepattanással, m: 6,5 cm 2185720
11108
376
24000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, alján Erzsébet Kórház ajándékozási felirattal 1996-ból, apró kopásnyomokkal, m:35 / Herendi Déryné chinaware statue 2139189
11109
376
14000
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2214372
11110
376
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, d: 12 cm, m: 6,5 cm 2214386
11111
376
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2214420
11112
376
Herendi kismadár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, a csőrén lepattanással, m: 6,5 cm 2214344
11114
376
Herendi Viktória mintás porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×4×5 cm 2214353
11115
376
Herendi virágmintás tojás alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 7,5x5,5x5 cm 2214341
11116
376
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2214518
11117
376
24000
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm, m: 13,5 cm 2214355
11118
376
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 14 cm 2214356
11119
376
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, javított sérüléssel 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft