Porcelán Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2110402
11179
365
Zsolnay porcelán fiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm 2110372
11180
365
Zsolnay (Sinkó) fehér mázas porcelán figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm 2110065
11181
365
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2069429
11182
365
Zsolnay (Sinkó) őz, gidával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 1929065
11183
365
Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal 1969208
11184
365
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 1969209
11185
365
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 2111003
11186
365
Zsolnay mini kulacs, fehér mázas porcelán, jelzett, apró gyári repedéssel, m: 7,5 cm 2093707
11187
365
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 2093709
11188
365
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszál repedéssel, jelzett, m:13 cm 2115173
11189
365
Fischer?: Virágos, füles váza, kézzel festett, javított, jelzés nélkül 34 cm 2112342
11190
365
Hollóházi porcelán kacsás bonbonier, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11×11×7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft