Porcelán Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2114640
11167
365
Zsolnay pillangó mintás, áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm. 2114643
11168
365
Zsolnay pillangó mintás, áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm. 2114644
11169
365
Zsolnay búzavirűg mintás, kis kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm. 2114654
11170
365
Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 27 cm 2114470
11171
365
Zsolnay retro bohócos bögre. Matricás, jelzett, hibátlan. 7,5 cm 2114475
11172
365
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm 2112647
11173
365
2200
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 16×8,5×12 cm 2114949
11174
365
Zsolnay keménycserép vázácska / tintatartó. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással m: 5,5 cm 2112532
11175
365
Zsolnay porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2112514
11176
365
15000
Zsolnay kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm 2110496
11177
365
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2110398
11178
365
Zsolnay porcelán lány könyvekkel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft