Zsolnay porcelán lány könyvekkel, kézzel festett, jelzett, kis kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/365/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Zsolnay-porcelan-lany-konyvekkel-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-18-cm~II2110398
2110398
11178
365
Leírás: Zsolnay porcelán lány könyvekkel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm
: karap_norbert