Porcelán Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2097723
11155
365
Herendi virágmintás csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett, kopott, m:4,5 cm 2097710
11156
365
Herendi virágmintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 2111672
11157
365
Herendi Viktória mintás porcelán váza, "GYLK" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2111677
11158
365
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1934505
11159
365
15000
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 1929075
11160
365
Óherendi rózsamintás tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 41×32 cm 2068248
11161
365
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 2113796
11162
365
2200
Zsolnay porcelán díszkulacs, 2 db, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 és 13 cm 2114570
11163
365
Zsolnay kerámia sörös korsó, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm 2113830
11164
365
Zsolnay porcelán süteményes tányér, 8 db, matricás, jelzett, kopott, d: 15 cm 2114572
11165
365
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, m: 15 cm 2114636
11166
365
Zsolnay pillangó mintás hamutál és vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm, m: 7 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft