Porcelán Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2096487
11264
365
Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm 2034530
11265
365
Lindner rózsás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 21,5×14,5 cm 2070210
11266
365
Rosenthal mese illusztrációs porcelán tányér. Jelzett, hibátlan. 11x11 cm 2056185
11267
365
Semma címeres "Great Malvern" porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 15×10 cm 2100784
11268
365
Royal Cpenhagen kávéscsésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen: 6 db 2027724
11269
365
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm 1872069
11270
365
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 2019236
11271
365
Jelzett skót juhász, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 22 cm 1969213
11272
365
Dupla falú, kézzel festett üvegpohár, kis kopásokkal, d: 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft