Porcelán Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2109968
11240
365
Virágmintás baba készlet, 6 db csésze + 6 db csészealj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 4 cm 2109934
11241
365
Aquincumi Badacsony, Hévíz, Veszprém, 3 db emlékporcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2109890
11242
365
Porcelán bohóc, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2109559
11243
365
Ón fedeles "Siegfried" sörös korsó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2114149
11244
365
2 db kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, m: 35 cm 2111803
11245
365
Karácsonyi porcelán fali tál, 2 db, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 19,5 cm 2111832
11246
365
2 db porcelán fém fedeles edényke, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2111683
11247
365
Kínai porcelán fedeles váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2111717
11248
365
Drasche szív alakú porcelán bonbonier, és fogpiszkáló, matricás, jelzett, gyári hibával, 2 db 2111710
11249
365
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 9×6 cm 1856535
11250
365
Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott 2018934
11251
365
Bareuther cukordoboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft