Porcelán Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2060150
11252
365
Schaubachkunst porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2070779
11253
365
Angol kiöntő Old Inns Series. Jelzett, egy minimális lepattanással 9 cm 2053742
11254
365
Különféle mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, összesen: 4 db, 2018932
11255
365
Jelzett matricás tálka, hibátlan, d: 16 cm 2068430
11256
365
2 db Gránit porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 20 cm 1875417
11257
365
Dorohoi galamb pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12 cm 2090408
11258
365
Villeroy & Boch kínáló tálka, kézzel festett jelenettel. Jelzett, Kopásnyomokkal. 18x14 cm 2090409
11259
365
Villeroy & Boch kínáló tálka, kézzel festett jelenettel. Jelzett, Kopásnyomokkal. 18x14 cm 1837432
11260
365
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1295169
11261
365
13000
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1850683
11262
365
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm 2010860
11263
365
F. Waldsteiner Pest virágmintás fajansz tányér, apró lepattanásokkal, d: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft