Porcelán Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2114649
11131
365
Herendi Léda a hattyúval, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm, h:20 cm 2115960
11132
365
Herendi porcelán rózsamintás gyűszű, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 2 cm 2114468
11133
365
Herendi rózsás, tálka. Artex Budapest felirattal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x7,5 cm 2115082
11134
365
Herendi hecsedli mintás kerek porcelán tálca, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró karcolásokkal, d: 25 cm 2115123
11135
365
Herendi virág mintás porcelán cigaretta tartó és csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8x5x5 cm, m: 5 cm 2115158
11136
365
Herendi "Vác Dunai Cement- és Mészmű" feliratú porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti sérült dobozában, 9x13x1,5 cm 2115146
11137
365
Herendi Viktória mintás szivartál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 15x3 cm 2115208
11138
365
Herendi Apponyi mintás kártyadoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x8x4,5 cm 2113481
11139
365
Herendi virágmintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 38x29 cm 2112649
11140
365
Herendi Viktória mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm 2112650
11141
365
Herendi porcelán Apponyi mintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x5x4 cm 2112652
11142
365
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft