Herendi virág mintás porcelán cigaretta tartó és csikknyomó, kézzel fe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/365/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Herendi-virag-mintas-porcelan-cigaretta-tarto-es-csikknyomo-kezzel-festett-jelzett-apro-k~II2115123
2115123
11135
365
Leírás: Herendi virág mintás porcelán cigaretta tartó és csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8x5x5 cm, m: 5 cm
: kozár_edit