Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matri... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/365/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Zsolnay-hianyos-teas-keszlet-kanna-cukortarto-6-db-cseszealj-matricas-jelzettek-apro-ko~II1929065
1929065
11183
365
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal
: turóczi_márk