Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1872069
11254
348
15000
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 1965612
11255
348
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 20 db, apró kopásnyomokkal 1965614
11256
348
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 19 db, apró kopásnyomokkal 1979407
11257
348
Royal Dux matricás kaspó, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:17,5 cm 1872508
11258
348
Moritz Zdekauer (MZ) mitológiai jelenetes dísztányér matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm 1878180
11259
348
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm 1872510
11260
348
Moritz Zdekauer (MZ): A három grácia. Porcelán dísztányér, matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm 1872203
11261
348
50000
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×) 1978429
11262
348
Friedrich Eger & Co. K.G ékszeres dobozka (2db), matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d:6 cm (2×) 1978238
11263
348
Jelzett (Modern Austria) lapostányér, matricás, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 1978064
11264
348
Nowotny Altrohlau madaras mázas fajansz fali dísztál, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 33 cm. 1974930
11265
348
Kétszemélyes Mucha-motívumos Queen Isabell kávés csésze+alj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, díszdobozban, d: 6 ill. 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft