Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1955176
11266
348
Lenox magyal mintás porcelán tál, 3 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 13, 19 és 20 cm 1927388
11267
348
Alt-Meissner, Schlagenwald tál, tányérok, tálon apró lepattanással és festék hibával, aranyozás erősen kopott, összesen: 4 db, d:18,5-25 cm, 36×27 cm 1918905
11268
348
Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal 1974860
11269
348
Chodzież lengyel porcelán tálka, "Olimpia Poznan 1945" felirattal, jelzett, apró kopásokkal, d: 11,5 cm 1976610
11270
348
Miniatűr porcelán kutyusok, 6 db, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 3 és 3,5 cm 1976761
11271
348
Udvarlás, kézzel festett porcelán figurapár, gyári mázhibákkal, m: 14 cm 1872185
11272
348
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, több helyen törött, ragasztott d: 25,5 cm 1872642
11273
348
15000
XX. sz. Cheng Hua jelzésű kínai váza, máz alatti kézi festéssel, hibátlan, m:29,5 cm 1871558
11274
348
15000
XX. sz. eleje: Cigánylány. Cseh porcelán tál. Matricás, részben kézzel festett. aranyozáson apró kopás d:34 cm / Begining of 20th century: Gypsy girl. Czech porcelain bowl. Partly hand painted, d: 38 cm 1872119
11275
348
15000
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, jó állapotban, d: 25,5 cm 1961700
11276
348
11000
Kínai fedeles urnaváza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm 1963880
11277
348
Guan Yin, fehér mázas, javított, jelzés nélkül, m:18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft